| LexieD a întrebat:

Care va fi numele filmului facut dupa cartea Divergent de Veronica Roth?

5 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Doamne si tu ai citit cartea! love struck Ma bucur sa gasesc si eu pe cineva care a facut-o.
Filmul se va numi Divergent ( probabil inca nu s-a spus nimic). Dar abia astept sa apara si el si a doua carte. Am inceput sa o citesc dintr-o prostie si acum nu mai am rabdare sa vad continuarea.
Daca aflu ceva nou te anunt. O spun iar, ma bucur ca ai ales asa o carte buna big grin :*

| LexieD explică (pentru kattya96):

E cartea mea preferata.love struck Si il ador pe Four/Tobias. Am auzit ca filmul se va lansa pe 13.11. 2012 dar nu sunt sigura. In orice caz,eu imi fac griji si pentru ca cine stie ce actori vor alege pentru rolurile lui Tris, Four, Christina, Will, etc. Sau ca fomul va fi sub asteptari.M-ar enerva rau chestia asta pentru ca volumul Divergent e genial si nu concep ca filmul sa fie sub asteptarile melewinking

| LexieD explică (pentru LexieD):

Filmul*

| kattya96 a răspuns (pentru LexieD):

Daaa si eu abia astept sa vad.
Sunt sigura ca vor alege o fata frumoasa si talentata in rolul lui Tris, Tobias nu mai zic cred ca o sa salivam dupa el rolling on the floor, sper doar ca si restul sa fie super draguti si talentati si sa dea tot ce au ei mai bunnn love struck
Oricum mai avem de asteptat :-

| EvelynAnderson88 a răspuns:

Divergent se cheamă. Apare în martie 2014. Rolul lui Tris va fi jucat de Shailene Woodley și Jeanine va fi jucată de Kate Winslet