| Lizzuk a întrebat:

Cat ar costa un pasaport? O prietena vrea sa isi faca, numai ca nu stie pretul, si cum pe al meu mi l-a facut mama, nu o prea pot ajuta.

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Buna.Pai pasaportul normal, care e valabil 1 an costa in jur de 220 lei[noi], iar pasaportul cu cip, care este valabil 5 ani costa in jur de 260 lei[noi]. Eu de curand mi-am facut pasaport si mi-am facut cu cip. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Si nu o poti intreba pe mama ta cat a costat-o? O. o

| Aimee_7045 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie majora, ca sa-l faca eawinking, si in plus in majoritatea tarilor din europa se poate calatorii fara pasaport, doar cu buletinulhappy nu ai nevoie de un pasaport.
Totusi ca sa scoti un pasaport ai nevoie de maxim 500 lei noi, chiar mai putin,. Dar sa aiba actele in regulabatting eyelashes

| cristinuza a răspuns:

Pai din cate stiu eu intre 260 si 300 milioane sper ca o sa va ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum mi-am facut eu si e 260 de lei biometric celalalt e pe un an si costa tot cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 220 lei noi si e gata in 20 zile lucratoare, daca nu ai timp mai dai un 100 lei si e gata in 3 zile...