| Anonimul8683 a întrebat:

Cat ar rezista o femeie fara sex? Si daca ar avea ocazia s-o faca, sa zicem ca ar fi excitata si el ar excita-o si mai rau, ce ar simti ea? Ce ar gandi?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

S`ar gandi ca ori sari mai repede pe ea, ori te poti duce dracu si va sarii pe primul barbat care ii iese in cale.

17 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Depinde de fata si de relatia pe care o au cei doi. Cert e ca daca ar fi Florentina ar suna la politie pe motiv ca tipul e obsedat.

| WaterDrop a răspuns (pentru whatevernvm):

laughing!

| Anonimul8683 explică (pentru whatevernvm):

Si cine e Florentina? laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru Anonimul8683):

Un user care imprastie cancerul pe aici

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

rolling on the floor)))))))))))) MOR nu alta. Pacat ca te are la ignore ca facea spume daca vedea postul

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ea nu se pune la mintea noastra, ai uitat?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

E superioara ce stim noi laughing. Nimeni nu are dreptul sa isi bata joc de orgoliul ei masiv.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

E femeie adevarata, ce sa mai

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Cu asa "femei adevarate" s-ar fi dus dracu planeta de mult.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Si ciumpalacii au dreptul la fericire.

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Ai tu ceva cu ea

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Never

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu isi place ca nu e roscata sau? esti geloasa ma pe ea?

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Pai da, sunt geloasa pe ea. Toate fetele sunt geloase pe ea, e o diva

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

In loc sa-i faci statuie pierzi timpul pe aici

| RAY a răspuns:

Anonimul nu poti generaliza, depinde de fiecare in parte, intrebarea nu are logica e ca daca as intreba cat poate rezista un om fara sa se spele pe maini? sexul nu e o nevoie esentiala putem trai fara sex o viata, femeile simt nevoia la ovulatie