| nevertoolate a întrebat:

Cat ati luat in examenele nationale la fiecare materie si ce parere aveti? sunteti multumiti de subiectele de anul acesta? la ce profil mergeti?

Răspuns Câştigător
| DeathTheKid a răspuns:

9.55 la rom si 7.70 la mate...mda si ma duc la real...au fost destul de grele subiectele de la mate

8 răspunsuri:
| silviu08 a răspuns:

Romana: 9.95
mate:6.20(am depus constestatie, dar...)
merg la mate-infobig grin

| DanielxD a răspuns:

9.30 romana 9.65 mate...sunt cat de cat multumit insa se putea si mai bine...straight face

| mistikk a răspuns:

7.50 la mate si 9 la romana C.N.A.I. Cuza profil uman filologie. Cele la matematica chiar a u fost grele iar cele la romana au fost nu stiu.nu grele doar ca nu mi-au palcut

| Carrie a răspuns:

9.30 la romana si 8.10 la mate, media generala 8.70 si cred ca ma duc la stiinte sociale.

| Gabiii97 a răspuns:

Romana:8,30
Matematica:8,70

| 23_2068 a răspuns:

9.35 la romana si 8 la matematica happy
filologie-intensiv franceza Nicolae Iorga.

| littlechocolategirl97 a răspuns:

Ale mele nu sunt asa de bune...
am luat 7, 30 la romana m-am gandit ca voi lua un 8 macarstraight face
am mai dat la limba maghiara big grin si am luat 7, 90
si la mate 6, 02 sigh si media toatala de admitere o am 8, 05big grin

| AnaMaria_5069 a răspuns:

La romana am luat 8, 30 si la mate 6.20 la romana evaluarea a fost usoara dar la mate mi s-a parut greasad as vrea sa ma duc la filologie dar nu stiu ma mai gandesc big grinbig grinbig grin