| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa iti tatuez toata mana?

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Un sleeve poate costa undeva intre 1500 si 2000 RON, in functie de complexitate, culori, salon etc. Si se realizeaza in mai multe sedinte (una are in jur de 4 ore), fiindca este foarte dificil sa rezisti atat de mult timp, atat pentru tattoo-artist, cat si pentru client.

| JustBlack92 a răspuns (pentru thegatekeeper):

Vroi-am sa te intreb tu ai tatuaj?

| thegatekeeper a răspuns (pentru JustBlack92):

Nu. Planuiesc sa mi-l fac pe primul la finalul anului acesta, daca reusesc sa fac tot ce mi-am propus pana atunci. Insa sunt destul de documentata in domeniu si cunosc preturile, in general.

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

20000 de ron cam asa ceva uitate pe net happy

| Oltean_Niculina_1998 a răspuns:

Depinde de tatuaj... :'D