| denysuk25 a întrebat:

Cat costa schimbarea unui display?

Răspuns Câştigător
| denysuk25 explică:

Pe undeva pe la 60 lei... poate fi mai putin..gen 50 minim sau mai mult gen 100 lei..maxim.oriqum majoritatea preturilor sunt de 60-80 lei deci..ieftin. tongue funda big grin?

2 răspunsuri:
| xCancell a răspuns:

Pai..depinde si de telefon. straight face zi ce model ai si poate stiu

| denysuk25 explică (pentru xCancell):

Samsung S5380 Wave Y

| denysuk25 explică (pentru denysuk25):

Pe undeva pe la 60 lei... poate fi mai putin..gen 50 minim sau mai mult gen 100 lei..maxim.oriqum majoritatea preturilor sunt de 60-80 lei deci..ieftin. tongue funda big grin?