| xxxgirl a întrebat:

Cat costa Telefon Mobil Samsung C3222 la liber fara abonament, se gaseste in magazin Orange? Funda:*

3 răspunsuri:
| lilbb a răspuns:

Costa intre 261, 95 RON - 399 RON si da, il poti gasi in magazinele Orange.

| xxxgirl explică (pentru lilbb):

Am gasit pe un site la 269 RON, vreau sa fie sub 300 lei...il pot gasi si in magazin Orange la pretul acesta? Vreau mai multe detalii te rog!big grin

| lilbb a răspuns (pentru xxxgirl):

Pai asta nu stiu sigur.Dar ti-l poti comanda si de pe net daca il gasesti la un pret mai ieftin.happy