| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa The Sims 3 daca il cumpar din magazin?

6 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Eu am fost acum 2 zile la altex si am vazut Sims 3 la 120 lei si Sims 2 Expansion Pack la 150 lei. Mai bine iti iei Expansion Pack este cu 30 lei mai cump dar este muult mai bunwinking

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru RoXyRaLu):

Pentru expansion pack iti trebuie sims 3 original, si pe ala il vreau

| RoXyRaLu a răspuns:

Mda ai dreptate dar nu prea e convenabil sa dai 280 lei. Iti poti downloanda de pe net sims 3, iar apoi sa iti cumperi Expansion Packwinking ce zici?

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru RoXyRaLu):

Eh... nu stiu :D Am sims 3 in laptop dar nu stiu daca o sa pot lua lucruri de pe www.thesims3.com...

| RoXyRaLu a răspuns:

Daca iti iei expansion pack automat o sa ai mai multe haine si nu o sa trebuiasca sa mai iei de pe www.thesims3.com.

| Jokeras a răspuns:

1 mil. 400