| Alex_2905 a întrebat:

Cat costa un bilet de tren Filiasi Constanta

funditaaa big grin sunt 470 km

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Salut Alex!
Din Filiasi pleaca 3 trenuri spre Constanta, un accelerat si doua rapide. Primul rapid pleaca din Filiasi la ora 00:25 si ajunge in Constanta la 07:27, celealalt pleaca la 00:34 si ajunge in Constanta la 07:27, iar acceleratul la 01:45 si ajunge la 9:01.
Pretul biletului pentru accelerat la clasa a doua costa 60 RON, iar pretul biletului pentru rapid este 83 RON, tot la clasa a doua. Mai multe informatii aici: http://informaremt.cfrcalatori.ro/rf.asp
Numai bine!

2 răspunsuri:
| DeeeaA a răspuns:

Daca distanta e asa de mare iti propun sa alegi un microbuz.
O sa pierzi foarte mult timp cu trenul. Daca tii neaparat intereseaza-te pe internet sau la gara/autogara.(depinde cu ce alegi sa mergi)
Sper ca am ajutat.
Fundita?love struck