| ionutzfortuning a întrebat:

Cat costa un drum in America dus intors cu o masina de consum 20% si cu feribot tot tot tot sau macar cat ii feribotul.Va rog zicemiti si mie.

2 răspunsuri:
| crisiss a răspuns:

Tu veri sa te duci din europa in america cu masina? Ca daca asta vrei e imposibil doar cu avionul sau cu vaporul

| irennemaryse a răspuns:

Really? cu masina nu ai cum si eu vreau sa ajung in america mai mult ca orice dar numai cu avionul de exemplu din Romania pana la los angeles faci 15 ore cu avionul cu escala schimbi 2 avioane iar din Bucuresti pana la new york e cursa directa faci 7 ore cu avionul sper ca ti-am fost de ajutor bye