| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un laptop de la Apple? happy
Dar un telefon[iphone] de la Apple?
funda rapid!

Răspuns Câştigător
| StefanVLY a răspuns:

Laptopil costa pana in 10.000 lei (maxim) (100 de milioane lei vechi) si iphone (Apple) eu am luat ca model Iphone 5 16GB, care costa pe (cel.ro) 3100 LEI! La revedere.

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
De laptop nu știu, poți căuta și tu.
În schimb, de Iphone. Și-a cumpărat o colegă de-a mea și cică a dat 20 și ceva de milioane pe el.

Sper că te-am putut ajuta.

| duuh a răspuns:

Vrei sa o faci si tu pe tarfulita cu produse de la Apple?
Gasesti preturi pe internet. Nu o sa fie la fel peste tot, dar macar iti faci o idee.

| anonim_4396 explică (pentru duuh):

Mdaaa,mai bine nu raspundeai!

| duuh a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| mari99 a răspuns:

Un laptop ar costa in jur de 4.399, 90 Lei
iar un Iphone 2.249, 00 RON
este bine?

| valentino52 a răspuns (pentru mari99):

4399 lei? Da-mi vreo 3 bucati... straight face Din pacate nici un MacBook Air nu costa atat si ala e un laptop mic si nu extrem de performant... un laptop Apple performant MacBook Pro costa peste 10 000 lei (cam 2500-3000 euro).