| frumushyk2010 a întrebat:

Cat costa un ondulator?happy cum sa strang bani sa il cumpar?

2 răspunsuri:
| KimY a răspuns:

Poi un ondulator costa intre 19 si 100 lei, depinde de cat de bun este!
Uite aici:http://www.price.ro/preturi_ondulatoare_par-2108.htm
Ai putea sa iti ajuti parintii mai mult in schimbul unei sume de banii!

| madalutza91 a răspuns:

Eu mi-am cumparat unu super fain cu 50 de lei de la Philips. Daca ai peste 18 ani poti merge sa donezi sange...asa faci rapid rost de bani.Bine ca ei iti dau 7 bonuri de masa de cate 9 lei da poate convingi pe cineva sa ti le schimbe in bani