| cristi32 a întrebat:

Cat costa un telefon iphone4

11 răspunsuri:
| Pisiiii a răspuns:

Unul original 30 mlioane, o replica vreo 8 milioane iar second hand depinde in ce stare e.:*

| unknow a răspuns:

Nu stiu cat e unul, dar stiu ca e gresita expresia:''telefon ipfone'' big grin take care! :*

| Supps a răspuns (pentru unknow):

Daca stii ca e gresita atunci la ce naiba o aduci in discutie?
Daca aveam eu 80 de ani si nu puteam sa citesc intrebarea si raspunsurile precedente puteam sa cred ca a gresit cineva, dar nu am 80 de ani si pot sa vad foarte bine si nimeni nu a scris asa ceva mai sus.

@OnTopic: Decat sa dai 23 de milioane pe un iPhone 4 mai bine iti iei 4S cu 30 de milioane. Uite un search result pe eMag cu toate produsele din categoria iPhone: http://www.emag.ro/search?s_cat=0&s=iphone

| unknow a răspuns (pentru Supps):

Da bine fratee! am prins ideea. De mine au ras cand am folosit expresia, voiam sa nu pateasca si alt cineva asta! atata tot.straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutzapoopuic a răspuns:

Am gasit unul cu 2400 de lei pe http://www.iphone4pret.info/

| allymiki a răspuns:

La liber - Apple iPhone 4 16Gb Neverlocked Negru
http://www.rokastore.ro/products/Apple-iPhone-4-16Gb-Neverlocked-Negru.html

Vodafone - Apple iPhone 4 16Gb Negru fara abonament
677.35€ - fara conectare
Orange - Apple iPhone 4 16Gb Negru fara abonament
se da doar cu abonament
Cosmote - Apple iPhone 4 16Gb fara abonament
645.91€ - fara conectare

| Burondo a răspuns:

In jur de 30 -40 de milioane happy