| M.madallina a întrebat:

Cat de bun este laptopul toshiba qosmio?

6 răspunsuri:
| M.madallina explică:

Este numit cel mai inteligent dispozitiv de divertisment din lume, cred ca este destul de bun. abia l-am primit

| DonGiovanni a răspuns:

E buniceal

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Eu zic ca daca nu e o firma bune nu e...
Mai bine dai 3 mil in plus, dar sti ce ti-ai luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de mult a tinut si la antena la Mircea Badeahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi, laptop e... laptop. Toshiba e... o marcă. Qosmio e... o serie de laptop-uri de la Toshiba (pe lângă altele, precum Satellite, Tecra, Portege, ș. a.). Spune-ne și modelul (exemplu, F50, X300). În general, Qosmio-urile sunt laptop-urile de vârf de la Toshiba, și sunt bunicele. Dar „foarte" nu sunt. Numai dacă ai dat >8000 de lei pe el, ceea ce nu cred.

| sebzor a răspuns:

Foarte bun!