| mezeicristina33 a întrebat:

Cat de des ti se intampla sa te simti singur(a)? si de ce?

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Niciodata,asta in adevaratul sens al cuvantului!

| mihai69 a răspuns:

Cum să fii singur cu 5 miliarde de oameni înghesuiți pe piatra asta?!?

| mezeicristina33 explică (pentru mihai69):

Nu cred ca ai inteles mesajulo draga!

| mihai69 a răspuns (pentru mezeicristina33):

Nici tu răspunsulo meu - deci suntem la egalitateo.

| mentholinks a răspuns:

In fiecare zi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm..nu foarte des.Nu ma simt singura atunci cand sunt singura, ci atunci cand sunt cu persoane care nu sunt pe aceeasi lungime de una cu mine.Care gandesc diferit, au viziuni diferite, opuse mie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca-s singur nu simt nevoia de a fi inconjurat de oameni prea des, prefer singuratatea decat compania unor persoane cu care sa nu ma simt bine.

| JustStitch a răspuns:

Mai tot timpul si nu imi place. Singuratatea ma impinge la izolare si ma face sa ma inchid in mine si asta nu e un lucru bun, am nevoie sa comunic sa socializez sa imi fac prieteni noi

| Marvinmiau a răspuns:

Pentru mine singuratatea nu imi este prielnica, am nevoie sa vorbesc macar cu o persoana, dar de obicei ma simt astfel cand nu este nimeni langa mine la greu, nu ma intelege nimeni sau nu am cu cine sa vorbesc si sa stau.