| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult conteaza inaltimea intr-o relatie? El e mult mai inalt decat ea...Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Dacă se iubesc, nimic nu mai contează.
De exemplu, dacă fată este mult mai înaltă decât băiatul toţi ar spune că nu le stă bine împreună, şi chestii de genul acesta. Dar dragostea mereu este pe primul loc.
Dacă băiatul este mai înalt ca fată, sunt un cuplu excepțional. Aşa ar spune toţi.
Dar, ce părere ai, eu am fost cu un tip care avea aproape 1, 90. Eu având doar 1, 55; cam mare diferenţa de înălţime, nu? Nimeni nu a spus absolut nimic.

| BogdanS a răspuns:

Cat timp el este cel inalt nu mi se pare o problema importanta.Insa mi se pare putin ciudat cand ea este foarte inalta iar el scund.Adica eu stiu ca barbatul trebuie sa fie cel impunator insa daca iubesti cu adevarat treci peste orice.

| k1fighter a răspuns:

Cui ii pasa ce crede lumea? Daca esti fericit/a cu el/ea nu conteaza etnia, religia, inaltimea etc. Have fun.

| Eroareee a răspuns:

Ce dulce. Mie una, mi se pare chiar dulce. Si eu sunt intr-o relatie, sunt micuta pe langa el dar lui ii place asa de mine. Nu conteaza inaltimea, conteaza ce simtim unul pentru celalalt. :*