| xxxxxlovexxxxx a întrebat:

Cat de popular este Milan Stankovic?

3 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

Pai este adica mie una chiar imi place si mai ascult si melodia aia cu care a participar la eurovisionlaughing si mai multe, adica in Serbia e normal sa fie popular deoarece tara lui l-a ales sa mearga in concurs si multi prieteni de ai mei il adora o colega e innebunitahappy...sincer mie una imi place chiar si surorii mele si parintilorlaughing

| Pawy a răspuns:

Pai,eu cred ca dupa Eurovision 2010 este popular in aproape toata Europa, deoarece am vazut ca Milan are fancluburi in majoritatea tarilor din Europa...

| aumih16 a răspuns:

Pai a devenit popular la eurovision cu piesa ovo je balkan in 2010 ce vremuri a fost poate unul din cele mai frumoase eurovision a fost pentru mine si prima editie care am urmarit-o cap coada nu am ratat mai nimic si de atunci am vazut eurovision la greu si in 2011 2012 2013 2014 2015 2016 dar si 2017 anul acesta