| Anonima0112 a întrebat:

Cat de repede se consuma mega (de pe cartela) pe un telefon ORANGE REYO?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Consumul traficului inclus se realizeaza in functie de ceea ce accesezi. De exemplu vizualizarea de pagini de internet cu text consuma mai putin trafic. Vizualizarea de pagini care contin si imagini consuma mai mult trafic. Cel mai mult trafic consuma de obicei accesarea site-urilor de videostreaming, cum este Youtube.

O zi buna,
Orange Helper

suntserios
| suntserios a răspuns:

E irelevant telefonul, relevant e ce faci tu pe telefonul ala.