| Mihaela_Valean_Dorel_Si_1974 a întrebat:

Cât înseamnă 10 euro în lei?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cursul euro din ziua respectiva inmultit cu 10.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinazand de cursul zilei, valoarea poate varia: intre 42 si 45 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu la ce a zis ToT193, aveti internet si habar nu aveti sa-l folositi.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Huăă nu răspunzi la ce te-am întrebat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ia-ma si la bataie pentru asta waiting
Este un intreg circ de povestit pe care sincer nici nu vreau sa-l fac public si nici sa mi-l amintesc in detaliu. Pe scurt, au fost niste situatii interpretate total sf pe care am ales sa nu le justific. Eh, mai era si impresia majoritatii ca-s o fitoasa.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce contează impresia majorității? Puteai să zici că nu vrei să spui deși eram curios dar cine știe ce secrete FBI ascunzi.

| NAT0 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
.
10 euro = 45, 0477441 lei noi
.
Rotunjit? 45 de lei.

| Horusss a răspuns:

Cam 45 de lei.