| anonim_4396 a întrebat:

Cat la % de sincere sunt raspunsurile voastre de pe TPU?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atat de sincere ca multi sunt si deranjati de ele laughing

| RAY a răspuns:

Depinde cu cine vorbesc

| aXy99 a răspuns:

Sunt obiectiv de regula, iar atunci cand sunt subiectiv, cred ca 100%.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

99%

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

ăsta-i unul din acel 1%? ))

| Justme1997 a răspuns:

100%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-are treabă, ce scriu aici nu implică sinceritate

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Destul de sincere.

| Treaem24 a răspuns:

Eu unu 100% de ce sa mint daca ajuta sfatul ma bucur

| Thyself a răspuns:

De obicei când răspund o fac raportat la experienţa mea de viaţă și trăirile avute. Sunt foarte transparent. Oamenii au nevoie să cunoască realitatea fix așa cum este ea, nici cu steluţe sclipitoare peste, dar nici cu spray cu miros de rahat ca exyra topping. Și dacă răspund uneori la mișto tot sincer sunt. Aia simt atunci că e realitatea care trebuie văzută, ironia situaţiei.