| spaikizz a întrebat:

[cat mai multe raspunsuri daca se poate] De Paste ma duc pe la un var si acolo ii voi cunoaste pe prietenii lui, care sunt numai baieti. Intrebarea mea este: cum sa fac sa ma integrez?

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

Eu zic sa fii cat mai naturala, cum esti si cu prietenele tale, asa vor stii si ei cum esti cu adevarat si te vor aprecia pentru non-falsitate! SUCCES! :X

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te integrezi? Ai probleme de adaptabilitate?
Stai liniștită să vezi cum se comportă și în funcție de situație comunici, mai mult sau mai puțin, totul depinde dacă te vei simți bine.
Pa, pa.

| MrCretoiu a răspuns:

Pai...intrebai cele place si daca cumva se nimereste sati placa acealsi lucr este binedar daca nu, fii prietenoasa si prefate cati plac o parte din aceleasi lucri, un sfat nu fi prea timida intra in conversatie cu despre tot fel (nu lucruri despre scoala )winking succes