| Maria28082019 a întrebat:

Cât slăbești dacă nu mănânci 7 zile și bei doar apa?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea mult, probabil 1-2 kg, deoarece corpul intra intr-un sistem de urgenta si nu mai consuma multe calorii, dar imediat cum ii vei da hrana, va asimila dublu sau triplu, doarece ii va fi frica sa nu intre in foame ( din nou).

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

3 kg, din care jumătate e rahatul din tine.

| Apokales a răspuns:

2 kilogram de grasime, atat. 7000 de calorii arse inseamna un kilogram de grasime pierdut. Un om arde in medie 2000 de calorii pe zi, iar tu neconsumand nimic... pierzi 2 kg.

| CIaudiu a răspuns:

Cateva kilograme, nu multe.