| DoarAlin a întrebat:

Cât timp petreceți pe Facebook, Youtube, Instagram?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

10min pe zi pe Facebook
Pe Youtube mai mult, depinde ce gasesc interesant de vizualizat

| mihai69 a răspuns:

Zero.

| BlackRose03 a răspuns:

Facebook si Instagram nu folosesc deloc fiind o persoana complexata căreia ii e rusine sa posteze chestii si fara prieteni.
Pe YouTube intru zilnic si stau cateva ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-5 ore pe Youtube, 30 de minute maxim pe Instagram sau Facebook

| Aslam a răspuns:

Pe Facebook intru destul de rar, cam o data la saptamana. Pe Youtube stau zilnic, cam vreo ora. Iar Instagram nu folosesc.

| BeSmart17 a răspuns:

Stii eu le folosesc foarte des dar nu pentru ca is nebuna dupa ele.ii numa ca nu am ce face. daca as avea ce sa fac nu as sta deloc

| Ihatecoffe a răspuns:

Facebook il folosesc cam o ora pe saptamana, Youtube cam 4 ore, dar cu pauze si Instagram nu folosesc