| DeKoniec a întrebat:

Cate abdomene trebuie sa fac pe zi, pentru ca in 2 luni sa am patratele? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Skunk21 a răspuns:

Depinde f mult si de alimentatie... poti sa faci abdomene pana nu mai poti si tot nu faci patratele

4 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Lucreaza abdomenul intens, de 2 ori pe saptamana si vezi sa ai o alimentatie corecta. ps: cardio de 3, 4 ori pe saptamana.

| Loser8299 a răspuns:

23,5...Ce pot sa spun? Asa intrebare, asa raspuns.

| Victor7boy a răspuns:

Parca 2 serii a cate 100 pe zi.
Funda?

| RisenAngel a răspuns:

Depinde cat % bodyfat ai... trebuie sa faci mult cardio si alimentatia e f importanta... abdomene as zice de 2 ori pe sapt da doar daca tii un regim strict vei putea sa faci in 2 luni abs