| lynes a întrebat:

Cate carti contine seria "Culorile dragostei" de Kerstin Gier?
Tocmai ce am luat-o pe a 3-a, si vroiam sa stiu cate mai sunt.[Verde de smarald]
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Conţine trei cărţi, *Verde de smarald* fiind ultima dintre ele.

| Elizeee a răspuns:

Din pacate,, Vere de smarald"este ultima din serie.Deocamdata nu s-a anuntat nicaieri ca v-a aparea a patra carte si sunt aproape sigura ca seria s-a ancheiat. Sper ca v-a aparea si a patra, dar sunt sigura ca acest lucru nu se v-a intampla.Pe wiki vice:Trilogia cuprinde cărți roșu rubiniu, safir albastru si verde smarald.