| amicu31 a întrebat:

Cate cereri de prietenie pot da pe facebook? Azi, de exemplu, am dat 15 m-au blocat pentru 30 de zile...

Răspuns Câştigător
| Anonimzece a răspuns:

Poti da cate cererei de prietenie vrei, dar problema persoanelor care le-ai dat cerere au zis ca nu te cunosc. Si Facebook'ul a luat-o ca pe o hartuire. happy. Si eu am patit la fel. Dar eu nu mai pot sa trimit cerere de prietenie o saptamana. Sper ca te-am lamurit. Funda? happy

3 răspunsuri:
| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Poti da multe dar e foarte naspa cand se blocheaza. Eu am avut de 3 ori blocat. Bafta.

| Ucaa a răspuns:

...15, daca te-au blocat laughing :*

| ale1518 a răspuns:

Nu stiu limita cererilor de prietenie.

Dar oricum, exagerarea lor duc la blocare.

Nu te blocheaza pentru ca ai dat doar in aceasta zi 15 cereri, ci te penalizeaza si in zilele precedente!

Si eu sunt blocata pentru 30 zile... dar Doamna ajuta ca mai am 2 zile si cateva oree rolling on the floor)