| DidiChanx3 a întrebat:

Cate dintre cartile Goosebumps au fost traduse si in romana si care? mersi >^^

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In jur de 10, cel putin. Stiu sigur de "Plaja Bantuita" si "Bun venit in Tabara de Cosmar", dar am vazut in jur de 10-15 din aceeasi serie in romana, pe un site online.

| Iancu_Andrei_Daniel_Dani_1998 a răspuns:

Daca inca mai cauti, eu acum traduc in romana o carte din seria goosebumps care inca nu a aparut in romanaia, am ajuns pana la capitolul 8, dar dupa ce o termin o sa o pun pe net.