| marianamay a întrebat:

Cate grame au chipsurile Lays sau Krax, acelea cu premii, bani si daca ati castigat ceva bani?

Răspuns Câştigător
| ronniebunny a răspuns:

Uite mariana, astea sunt toate produsele ce participa

Lay’s Salted: 48 g, 80 g, 145 g
Lay’s Paprika: 48 g, 80 g, 145 g
Lay’s Cheese: 48 g, 80 g, 145 g
Lay’s Chicken: 48 g, 80 g, 145 g
Lay’s Barbeque: 80 g, 145 g
Lay’s Sour Cream&Dill: 80 g, 145 g
Lay’s Chilli Peppers 80g

Star Snacks Cascaval: 80 gr
Star Snacks Saltareti: 71 gr
Star Snacks Pizza: 76 gr
Star Snacks Arahide si Alune de padure: 86 gr

Krax Original Bacon: 32 gr
Krax Cheezy Cheese: 32 gr
Krax Fun Pizza: 32 gr
Krax Grill Paprika: 32 gr

le-am gasit pe pagina de facebook star Romania, deci trebuie sa fie bune!

funda, pls!

4 răspunsuri:
| lecsy a răspuns:

Am castigat 1 leu la punga de pufuleti Star la 2 lei laughing

| MicuţaAnonimă a răspuns:

Depinde dacă punga este mare sau mică, dar când cumperi chipsurile uită-te pe pungă, sigur scrie. Cât despre bani, n-am găsit niciun leu. Poate tu o să fii mai norocoasă.

| carmen13 a răspuns:

Nici eu nu am castigat nimic

| pinguta a răspuns:

Scrie pe pungi gramajul lor. Probabil cele care au bancnote sunt un pic mai grele cu un gram laughing N-ai cum sa le contaresti sa iti dai seama care pungi sunt norocoase. Eu am castigat din intamplare la Krax 50 de lei!
Iti urez multa bafta!