| amos_4439 a întrebat:

Cate ore de mate, romana si biologie se fac la liceu la profilul de mate-info?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| dyaaaa a răspuns:

Buna...pai de mate in general 5, romana cam 3-4, si biologie 2, sper ca te-am ajutatbig grinbig grin

| ZoZzOoLiNa a răspuns:

Depinde, ca sunt mai multe profiluri, spre exemplu mate info simplu, acolo faci mai putine ore si de mate si de bio si fizica si info si tichee hee. Apoi este mate info intensiv info, in care faci la informatica pana la 7 orelaughing si din cate stiu mai este mate info intensiv engleza, in care faci iarasi multe ore de info si de englezabig grin. Nu pot sa-ti zic sigur pentru ca eu sunt la Filologie, dar este greu, am prieteni care se plang ba de bio, ba de info, ba de fizica si mate, prea multe orelaughing pe cand eu adio materii de real:X uhuuu:X sper ca te-am ajutathee hee