| Love_6378 a întrebat:

Cate picioare are un caine? [intrebare de logica]laughing
care stie si da rasp corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Loka a răspuns:

0.frate are labe nu picioare ca doar no fi omlaughing

16 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Pai normal are 2 laughing alea din spate, dar si alea din fata se considera tot picioare. Deci e 2 sau 4 laughing

| ioana996 a răspuns:

Cainele este un animal patruped deci rezulta ca are 4 picioarelaughing

| EllaGirl97 a răspuns:

0 (de ce : cainele are labe nu piciopare laughing )

| TwEEty_9286 a răspuns:

Cainele nu are picioare are labe iar labele sunt in numar de 4.pa pa*

| thevampirediariesfever a răspuns:

Cainele nu are picioare:are membre (inferioare si superioare)
Inferioare-cele din spate
Superioare-cele din fata

| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

100laughing Glumeam. logic ca are 4 picioarewinking

| EduardPaul94 a răspuns:

Logik. 4.straight face

| Heythere a răspuns:

Are 4 labe . Dar daca te referi la picioare, are doar doua pentru ca sunt alea` din spate . Asa cred eu.

| Heythere a răspuns:

Are 4 labe. Dar daca te referi la picioare, are doar doua pentru ca sunt alea` din spate. Asa cred eu.

| Lorena_9308 a răspuns:

4 picioare, de aia se numeste patruped

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune?laughingpai cand se naste are 4 ma rog poate iese cu cateva lipsa, poate isi pierde vreunu intr-un accident, cine stie?))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 daaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainele are labe.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainele are 0 picioare, 4 labe.
Daca te referi la "catelusele" din Roamania atunci 2 picioare.Ca sunt multe rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainele are 0 picioare. 4 labutza dar cum ziceam si in raspunsurile anterioare de "cateluse" blushing)