| anonim_4396 a întrebat:

Cate volume are "Scoala Fricosilor" si cat de lungi sunt fiecare? dau funda...si daca puteti sa-mi spuneti cv carti pentru adolescenti asemanatoare sau de aventura si putina dragostehappy multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| Aleeeexandra a răspuns:

Pana acum au aparut doar doua volume din "Scoala Fricosilor". Primul volum are 284 de pagini, iar al doilea are 256.
Mai poti sa citesti si Jurnalul unui pusti, Insemnarile unei pustoaice, Pantofiorii roz, Panza lui Charlotte etc

| anonim_4396 explică (pentru Aleeeexandra):

Deci al treilea volum nu a aparut? si mersi mult

| Aleeeexandra a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca nu