| Sadop a întrebat:

Câteva idei de cadouri pentru ziua de naştere a prietenului?

5 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Parfum, ceas sau o rama cu poze cu voi impreuna cu o felicitare big grin. Gestul conteaza. happy

| NatyNate a răspuns:

Hey! Pai ai putea sa-i faci un fel de tablou cu mai multe poze cu voi, sa-si aduca mereu aminte de tine, ar fi foarte dragut. fi cat mai originala la cadouri e mai greu ..adica mereu cumparam cam aceleasi chestii...important e sa fii originala la modul in care i-l vei da
poti, spre exemplu, sa iei patru cutiute pe care sa scrii lunile de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in luna respectiva pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "La multi ani!"

ca si obiect ai putea sa ii iei o bijuterie de argint pentru ca nu sunt foarte scumpe si raman ca amintire pentru mult timp (daca nu o pierde )

| andru10best a răspuns:

Orice lucru pe care si-l doreste de mult timp si nu reuseste sa si-l cumpere. O sa fie in culmea fericirii cand o sa vada ca i-ai citit gandurile. Daca nu este cazul, poti sa te inspiri de aici http://www.surprizewow.com/blog/

| En3Rgi a răspuns:

Parfum sau o consola wii sau ps3 sau xbox360 daca iti permitihappy, haine...
De ex poti sa ii cumperi un parfum si un tricou.

| d3men7zel a răspuns:

Un ceas frumos, o bratara frumoasa, un parfum bun, un portmoneu de piele, si am ramas in pana de idei laughing deci in final conteaza ca e dat din dragoste :X fundahappy