| Andre a întrebat:

Cati ani are Christian Beadles? Va place de el? Mie da... fff moooltt!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Bai,e dragutel.Pacat ca a pozat cu Bieber(am vazut o poza). Sincer, ii statea mai bine singurel in poza, dar e...simpatic.

P.S: A cam scazut in ochi mei daca il vazui langa Bieber dar...e simpatic,sincer. Ludacris,imi place foarte mult,dar cand ma gandesc ca a scos melodia aia Baby, cu Bieber, imi vine sa imi trag palme-n reprize.

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Nu-mi place de el :O
E prea...crazy.

| pinkystyleツ a răspuns:

Nu stiu cati ani are dar e frumos.:Xhee hee

| YoYo a răspuns:

Are 13 ani nascut in 1996. Da e simpatic pustiu happy

| AlexandraSmiley a răspuns:

Maiculitza da ce seamana cu Biberon O.O:O...

| Mihai5656 a răspuns:

E nascut pe 22 nov 1996