| monykutza a întrebat:

Cati bani iti trebuiesc sa mergi in club? va rog fara comentarii la misto. cat mai multe raspunsuri. multumesc

2 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Paai depinde, ce vrei sa bei sau ce vrei sa faci cu ei. Eu de obicei am la mine 50 de lei(merg cu prietenii si daca nu imiajung banii,imi mai dau ei). Acuma depinde daca vrei un suc nu e foarte mult, sau daca vrei o bere sau stiu euthinking Daca vine un dj atunci iti iei bani pentru intrare ca de obicei trebuie sa platesti si apoi bani pe langa, de buzunar:d.

| emy91 a răspuns:

Depinde in ce club vrei sa mergi dar 50-60 iti ajungwinking