| anda98 a întrebat:

Cati bani v'ati lua intr'o tabara de 2 saptamana in Austria?

6 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai.eu ptu o saptamana mi-as lua 7-8 milioane, deci...winking

| Biia a răspuns:

Hmmm.pai in jur de 100-150 de Euro. Daca esti mai pretentioasa si vrei sa duci multeeeee cadouri acasa km as face eu big grin, poti sa-ti iei chiar 200. Dar nu mai mult ca stai doar 2 saptamani nu?
Take care!kiss Si distractie placuta in Austria!winking

| lovenotsex a răspuns:

200 euro este perfect, dar fiecare cat il tine buzunarul si poftelehappy Distractie placuta...

| DonGiovanni a răspuns:

Eu am cheltuit 30 de euro intr-o saptamana intr-o tabara in austria... dar aveam masa asigurata zilnic (3 mese)

| mariasorina a răspuns:

200 de euro crede-ma sunt din austria si costa cam mult lucruli pe aici mancare, lucruri...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 200-250 de euro