| DenisaMetal a întrebat:

Cati dintre voi ati fi de acord cu o campanie de imbratisare pentru intreaga lume?

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

As fi de acord happy. sunt mai ticnita de felul meuhee hee.

| Silvia a răspuns:

Euhee hee. Ador îmbrăţişărilelove struck.

| fluturas a răspuns:

Eu as fi de-acordbatting eyelashes

| User a răspuns:

Si cine pe cine ar imbratisa? Sau se face prin tragere la sorti? Asa nu-mi convine... daca pic cu o balena gen nikita... ma distruge psihologic si fiziclaughing

| Unique a răspuns:

Da, as fi deacor, o imbratisare un semn de afectiune

| Anduciu a răspuns:

Daaa:X:X:XCe idee geniala! Ador imbratisarile.In fiecare zi ofer si primesc foarte multe imbratisari.big hug :X

| yanny`s a răspuns:

De ce nu?love struck

| multimoak a răspuns:

Eu as fi de acord si daca as avea cum as intra si eu in campania asta big grin

| parazitu_8805 a răspuns:

O imbratisare nu face nimica, Distrugerea bombelor nucleare rezolva multe probleme...PEACE

| gaabitaa95 a răspuns:

Da ar fi super tare...hug-uri pentru toti big hug cum a spus si "multimoak "sa fiu si eu in ea...