| dada a întrebat:

Cati dintre voi ati incercat uleiul de ricin pentru cresterea parului? functioneaza?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu am incercat la par, ci doar la gene si nici aici nu sunt sigura ca a avut vreun efect.Asta in adolescenta, nu acum!

| Marii a răspuns:

Da este foarte bun. Iti spun si reteta care o folosesc eu, mi-l face si mai puternic si are si mai mult volum : 1 sticluta de ulei de ricin (d-aia mica), 2 galbenusuri de ou si 2 lingurite de ulei de masline. Sper sa-ti foloseasca si tie. happy

Răspuns utilizator avertizat
| pisicutzaa a răspuns:

Pentru par e foarte bun eu am incercat si folosit de fiecare data pe par inainte cu o zi sa faci baie, de exemplu cu o zi inainte seara inainte sa dormi iti pui ulei de ricin in par si ca sa nu patezi perna pui un prososp pe, perna, si a doua zi cand te trezesti te speli pe cap, functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur ca functioneaza, toata chestia e sa aplici cum trebuie.