| BuhBlah a întrebat:

Cati dintre voi au citit "Romanul adolescentului miop" de Mircea Eliade?
Cum vi s-a parut cartea?
Este frumoasa?
Merita citita?happy
Puteti spune ktv cuvinte despre ea?:*

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Cred ca a fost cea mai buna carte pe care mi-au dat-o sa o citesc la scoala laughing.
In special ca iti demonstreaza ca nu esti singurul/singura adolescent/a care sufera. Frustrarea si dezechilibrul in gandire clar se regaseste in fiecare dintre noi, si cartea asta te face si constient/a de eawinking.
E faina, si scurta, merita citita big grin. E asa, mai personala.