| Elllaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cati dintre voi considerati ca aveti o familie? si de ce? :d

Răspuns Câştigător
| simplu0 a răspuns:

Eu nu consider ca am o familie, deoarece nu suntem uniti deloc... facem orice de capul nostru si nu cerem parerea la ceilalti. Eu pur si simplu nu ma inteleg cu sora mea si cu cumnatul meu, dar ma inteleg cu mama si uneori cu tata. Chiar daca nu parem o familie, iubirea exista si ne iubim toti reciproc :3!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Familia mea e lumea care ma inconjoara pentru ca avem relatii de comunicare si financiare, platind facturi, salariul, etc.

| HighByTheBeach a răspuns:

Eu am o familie acre ma ajuta mereu, ma sustine. Ce fel de familia ar fi aia care ar da cu piciorul cand ai tu necazuri?

| Satango a răspuns:

Bună!

Familia este o instituie lasata de Dumnezeu, o unire a doi oameni, printr-un angajament de viata, o promisiune, un legamant sacru in cadrul casniciei. Asta consider eu. Pentru mine familia înseamnă prima mână care îmi sare în ajutor să mă prindă atunci când cad într-o prăpastie.
happy

| aneliram a răspuns:

Buna! Eu consider ca am familie deoarece, am trecut impreuna prin bucurii si necazuri. Pentru mine, familia mea este cel mai frumos dar de la Dumnezeu.