| 女明DongRi a întrebat:

Cati dintre voi folositi tigara electronica? Sunteti multumiti de ea?

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Buna intrebare! Dar tigarea. deloc! Deci pot sa spun ca nu te ajuta deloc. Si-a luat prietenul meu prima data si ma cam incanta ..si mi-a luat si mie! Am folosit-o sa zic ..cam o saptamana, doua..binenteles ca atunci cand fumam tigarea electronica mai bagam si cat una normala...Nu ai cum sa te pacalesti! Ca sa te lasi de fumat iti trebuie doar ambitie si atat! Nu ai cum sa te lasi treptat ci doar dintr-o data! ..cunosc persoane care s-au lasat de fumat acum la batranete dupa 30 de ani de fumat si nu ne putem lasa noi?

| 女明DongRi explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

De fapt intrebarea nu e pusa pentru mine, pentru ca eu nu fumez, ci pentru tatal meu, care si-a luat de cateva zile aceasta tigara. Si pe mine m-a incantat ideea si am fumat de cateva ori, eu care n-am fumat niciodata o tigara normalalaughing