| Allexaaaandra a întrebat:

Cati dintre voi fumati? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| m4them4tic a răspuns:

Eu fumez, de ce? ca sunt prost.

11 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Eu...mai fumez din cand in cand...sa zicem ca este o prostie de-a mea...cand eram in club un baiat mi-a dat o tigare si mi-a placut de atunci mai ma prostesc si eu din cand in cand desi stiu ca nu sunt bunewinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am fumat si am descoperit ca este cea mai mare prostie pe care am facut-o in viata mea, de aceia am renuntat, vreau sa fiu sanatos si sa traesc fara tigari.

| marsy a răspuns:

Fumez. dar uneori cand ies cu prietenele. deoarece ele fumeaza. si eu le mai tin companie tongue

| MM a răspuns:

Eu nu fumez.Sunt prea zgarcita sa arunc banii pe tigari laughing

| r8driver a răspuns:

Ms. pentru fundita!

| mariutza a răspuns:

Eu nu fumez...si sper ca nici nu voi fuma

| m4them4tic a răspuns:

Eu fumez doar la anumite ocazii, destul de rar.
Fumez pentru ca nu beaulaughing. De obicei conduc atunci cand merg in club sau alte petreceri si...renunt la bautura in dauna condusului.MAI AM SI SCAPARI.

| Linda a răspuns:

Nu fumez. Mie fericirea mi-au rezolvat-o cartile.

| angella1972 a răspuns:

Eu am fumat de la 17 ani pana acum 3 ani, si m-am lasat, dar inca mai simt uneori nevoia de-o tigara.nu-mi placea ca aveam vocea din ce in ce mai groasa si o unghie ingalbenita.

| Allexaaaandra explică:

A sunat amuzant d'aia am premiat tongue.
dar adevarul este ca fumatul reprezinta dupa parerea mea de nefumatoare, o acumulare de pierderi. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am renuntat pe la 11 anisorihee hee