| Ciprian96CPY a întrebat:

Cati dintre voi jucati clash royale?

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Joaca surioara mea.

| FaraNumePls a răspuns:

Salut, eu jucasem si îmi placea, este un joc care te face să fi,, în el", dacă mă înțelegi laughing Eu am jucat acum mult timp, dar acum nu mai joc, cred că îl jucam doar pentru că abia apăruse dar acum parcă nu l-aș mai juca din mai multe puncte de vedere.

| Gore990 a răspuns:

Tsunami Romania clan deschis cu sponsor! Căutam jucatori activi! Premii pe merit! Fii un tsunami! Clanul s-a deschis de la arena 3 haideți sa muncim și sa ne facem cunoscuți!