| loock a întrebat:

Cati dintre voi primiti colindatorii?

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mdastraight faceEu as primi, dar pana acum n-au venit decat 2 grupuri sad. Trist, nu?

| RoxAnana a răspuns:

Eu primesc. dar e deja 9:05 si abia a venit unul...la noi s-a cam dus traditia...

| Ciprian a răspuns:

Eu ii primescbig grin

| RoRoxana a răspuns:

Da ii primesc :*
Trebuie sa pastram traditia pentru a simti in continuare spiritul Craciunului!

Răspuns utilizator avertizat
| Kira9747 a răspuns:

Eu ii primesc.Pana acum nu a venit nimeni, desi a venit ieri-alaltaieri cu capra.

| A_7901 a răspuns:

Eu stau in Bucuresti si imi e frica. Poae sa fie un hot care"vine cu colindul" eu ii deschid usa, iar el isi face meseria.Imi da unain cap, fura si fuge. Daca ma uit si vad ca nu-s decat niste copii le dau drumul.Nu mai zic de sat unde iti murdaresc usa cu mamaliga daca nu deschizilaughing.

| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Eu da, dar nu inainte de 24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg cu colindatul cu niste colegi de la mine din clasa (vreo 5 - 6)
dar parintii mei primesc colindatoriwinking desigur