| Vizitiul a întrebat:

Cati dintre voi v-ati pierdut cumpatul la un moment dat, cum v-ati manifestat?

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

Niciodata nu mi s-a intamplat sa imi pierd cumpatul pentru ca stiu sa ma controlez si sa nu dau atentie persoanelor care incearca sa ma enerveze.
Poti ingenunchezi oameni si din vorbe, si este mult mai simplu.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei sunt genul care isi exteriorizeaza sentimentele. Daca traiesc anumite sentimente asta o simt mereu toti din jur. Se stie daca sunt suparat, melancolic, nostalgic ori vesel. De obicei sunt o fire calma. Imi pierd cumpatul uneori atunci cand se aduna mai multe chestii din partea unei persoane. Cand vad ca o persoana ma batjocoreste pur si simplu nu mai suport. Nu sunt genul violent dar uneori mai rostesc vorbe grele.

| Flav a răspuns:

Oricat de nervos am fost, am incercat sa nu ranesc pe cei dragi de langa mine, pe cei ce-i apreciez. Fiindca stiu ca doar cateva cuvinte, pot distruge totul. Chiar si-un cuvant, chiar si-un cuvant.

| Vizitiul explică:

※ Georgiαnα ※- nu stiu in ce fel as putea sa-ti cataloghez gestul si nu raspunsul. Nu postez cu scopul de a te critica, ci cu scopul de a-ti da un sfat demn de urat, zic eu. E rusinos sa le vorbesti urat parintilor, mai ales sa ridici mana asupra lor, vezi cazul cu telefonul. Nu uita, ei ti-au dat ocazia sa te bucuri de viata, ei te-au crescut, ei te-au educat, dar sunt sigur ca nu in acest fel, sunt sigur ca nu te-au sfatuit sa fi agresiva. Anturajul isi are influentele sale.

| Happyness a răspuns:

I-am spart tatalui telefonul si i-am dat o palma peste mana si i-am vb urat ca si el a vb

| カルメン a răspuns:

Cred ca ultima oara cand mi-am pierdut cumpatul am inceput sa plang deoarece eram foarte nervoasa si nu gaseam in acel moment nimic sa ma calmezelaughing)

| emchristina a răspuns:

Ultima data m-am enervat rau de tot si am facut tare urat. persoana care ma enervat nu i-a placut deloc si de atunci nu a mai avut curajul sa faca pe smechera cu minelaughingde atunci n-am mai patit niciodata sa-mi pierd cumpatul

Răspuns utilizator avertizat
| Ecaterina a răspuns:

Am plecat din acel loc pentru a ma calma si ulterior am revenithappy

| Bubu a răspuns:

Cred ca fiecare dintre noi si-a pierdut cumpatul la un moment dat.Cine spune ca nu si l. a pierdut inseamna ca e perfect, dar suntem oameni cu totiiwinking

| bebebita a răspuns:

Vlad are dreptate, cand un om incearca sa te enerveze zambestei si cel nervos va fi elhee hee