| MeGustaaaaa a întrebat:

Cati kilometri sunt de la Hunedoara pana la Timisoara? Dar de la Hunedoara pana la Arad? Dau funda! P. S.:Nu vreau kilometrii dus-intors. Scrieti asa: De la Hunedoara pana la Timisoara sunt... De la Hunedoara pana la Arad sunt...

4 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Bună!
Hunedoara - Timișoara = aprox. 400 km
Hunedoara - Arad = aprox. 200-250 km big grin

| MeGustaaaaa explică:

Mersi tuturor, din moment ce nu stiu exact am sa il intreb pe fratele meu si acela care a raspuns corect primeste funda!

| bAdBoY70 a răspuns:

Hunedoara- Timişoara: 189 Km 2 h 43 min Hunedoara- Arad: 171 Km 2 h 38 min

| IrinnaGabriella a răspuns:

Distanta rutiera de la Hunedoara la Arad este de 208 Km
Distanta rutiera de la Hunedoara la Timisoara este de 185 km.