| Missin`you` a întrebat:

Cati km sunt din suceava pana in grecia?happy sty careva big grin

7 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Asta e salut in greaca, "Sty kavera"?
Sunt cam 1000 km, aproximativ.
Dar merita tongue

| Pepper9 a răspuns:

Bunawinking

Unde in Grecia?confused

| alecs871 a răspuns:

Pai pana la granita dintre Bulgaria cu Grecia ar fi cam pana in 1000 de km iar pana in Atena ar cam trece de 1500 de km.
Poti folosi google earth ca sa masori distanta cat mai exact pana unde vrei tu sa ajungi anume in grecia, la google earth intri la instrumente, si dupa, rigla.

| Alphawolf a răspuns:

La adresa asta: http://www.viamichelin.com/ poti afla ce distante doresti

| andrei123 a răspuns:

De la atena la bucuresti sunt 1444 si de la bucuresti la suceava 432

| uite aici a răspuns:

Apr 900 km pana la Atena (zbor cu avionul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati km sunt de la dej pana la suceava