| Alle666 a întrebat:

Caut ceva de lucru pe timp de vara prin sebes sau alba...stie careva din sebes sau alba vreun local unde se angajeaza tineri de 17-18 ani pe timp de vara?

5 răspunsuri:
| Africanwitch a răspuns:

Salut. De unde esti mai exact din jud Alba?

| Africanwitch a răspuns:

@anonim: Care-i faza cu publicitatea?

| Africanwitch a răspuns:

Aha. Pai, nu stiu... Ia si tu ziarele locale sa vezi ce oferte de munca gasesti. Chiar azi am vazut in unirea ceva loc de munca de la Sebes la un local.
Eu zic ca cel mai bine mergi sa te interesezi, as spune pana la sfarsitul lunii acesteia ca daca nu, toate posturile vor fi ocupate pana in iunie cand esti in vacanta.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot caut pe timp de vara

| Alle666 explică:

Cugir happy