| seby15 a întrebat:

Caut cont pe metin2 Dinamik Lv1. Dau cont pe metin2 Tim lv 75 otel war+9 iteme bune...Sau cont metin2 GX 79 iteme bune bune... Vreau doar sa ma apuc de metin2 dinamik dar nu merge sa fac cont.Cine imi da Funda+vot+un cont de mai sus.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabriel_3802 a răspuns:

Iti dau cont de lvl 58 war si 27 sura p dinamik pentru ala GX

| razvan_5220 a răspuns:

Am eu un cont de lv 1.
Dar il vreau pe ala de pe tim de 75.

| Robert_2943 a răspuns:

Sall am un cont lv 76 pe gx war otel+7 sura lv 71 otel+6 si iteme bune cu pv si war lv 68 toti astia intr-un cont si pe dinamik war lv 82 cu kinguri 1 si 2 topor frunza iteme de rupi tot si ninja lv 80 sura lv 77 vr? iti dau unu dintre astea daca te faci 80 pe mt2tim