| catalinutzaa13 a întrebat:

Caut fete care se fac sex in Pitesti nu conteaza pe bani sau nu, sau lasati linkuri cu site-uri in care se pot gasi anunturi! dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Catalina cea de 13 ani, calmeaza-te, ca daca vede mami / tati ce-ai scris aici, mi-e ca ramai fara PC juma` de an.

| catalinutzaa13 explică (pentru Nu):

Taci din gura ca e cont de baiat(e contul unei fete pe care o stiu de pe mess ) intelegi!?

| Nu a răspuns (pentru catalinutzaa13):

Minte-ma ca n-ai vreo 15 ani si nu esti in stare sa-ti faci prietena, intoarce-te la manuela, nu o sa faca nimeni nimic cu tine.

| Danutzu_Valentin_1994 a răspuns:

Caut fete?