| Ioanaah a întrebat:

Caut filtrul ala sparkle pe tik tok de câteva ore și nu îl găsesc. (Aia care stati pe tik tok știți de trendul cu ochii și strălucitulrolling on the floor)) ) imi da si mie cineva un ss va rog? rolling on the floor))

1 răspuns:
| coochie7joemamma a răspuns:

Dupa ce termini un tiktok gen acolo unde adaugi text si etc in jos stanga trebuie sa fie ceva effect or smth like that apesi si dupa dai pana gasesti bling si tii apasat thank me later